שרינק

שרינק

חומר האריזה המוצלח

אחד השלבים הראשונים שיש לבצע בעת מעבר דירה הוא שלב האריזה. לאחר שמיינתם את כל החפצים ואתם יודעים מה נשאר אתכם ומה לא, מה שנשאר לכם לעשות הוא להכין את החפצים שלכם לקראת המעבר הגדול. כלומר, לארוז אותם. מצד שני, אתם יכולים גם להזמין שירותי אריזה מקצועיים, בייחוד אם יש לכם פריטים גדולים ומורכבים שברצונכם להעביר. אורזים מקצועיים יודעים להשתמש בכלים שונים כמו שרינק או קרטון גלי, כדי להכין את הבית לקראת המעבר.

שרינק – מה כדאי לדעת עליו?

אוספים קרטונים למעבר דירה בתל אביב? לא יודעים אם לקנות עוד רצועות של מסקנטייפ? אם תשאלו מקצוענים, אחד מחומרי האריזה האיכותיים ביותר הוא גליל שרינק. השרינק הוא למעשה חומר מיוחד דמוי ניילון נמתח המאפשר אריזה קלה ונוחה יותר של חפצים כמו שטיחים או רהיטים. לשרינק יכולות מתיחה מרשימות וניתן למצוא אותו בכמה וריאציות: לבן אטום, שקוף תכלת או שקוף.

נוסף על כך, לשרינק ישנם כמה יתרונות שכדאי להכיר:

  • הוא מוריד את הנפח של האריזה, וכך מאפשר להכניס פריטים רבים יותר אל המשאית.
  • כאשר אורזים באמצעות השרינק, משתמשים למעשה בחומר אחד בלבד ולא בחומרים שונים. בדרך זו נמנע בזבוז ואפשר לשמור על איכות הסביבה.
  • באמצעות השרינק ניתן לארוז במהירות ובקלות רבה יותר.
  • השרינק שומר על החפצים מפני לחות ורטיבות, כך שאתם יכולים לבצע הובלות גם בחורף.
  • לא רק בהובלות – השרינק משמש רבות בתעשייה לצורך אריזת בקבוקי שתייה, גלילי נייר, מוצרי מזון, משטחים ועוד.

מדוע כדאי להזמין שירותי אריזה ולא לארוז לבד?

אתם יכולים, כמובן, לאתגר את עצמכם ולארוז לבד, אך לשם כך תצטרכו לבזבז כסף על חומרי אריזה (שלא תמיד יתאימו) ואת הזמן היקר שלכם. אורזים מקצועיים יודעים לבצע את העבודה בקלות ובמהירות, ולשם כך הם משתמשים בחומרים מתאימים כמו שרינק, קרטון גלי ושאר חומרי אריזה איכותיים. אז אם אתם מעוניינים לעבור את מעבר הדירה בשלום, כדאי גם לכם לפנות לחברת ההובלות כדי להתעניין בשירות כמו אריזה, לצד שירות נלווה כמו פירוק רהיטים בדירה הישנה והרכבתם בדירה החדשה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp chat