קרטונים למעבר דירה בתל אביב

קרטונים למעבר דירה בתל אביב

הקרטונים שמסייעים לכם לעבור דירה

מכירים את זה שכשאתם עוברים דירה, לפתע דברים שנראו לכם חשובים פחות הופכים עבורכם למשמעותיים מאוד? ניקח את הקרטונים כדוגמה. כשיש לכם חפצים רבים להעביר, אתם פוזלים לעבר כל קרטון ריק שאתם רואים – במשרד, ליד פח הזבל והיכן לא. למעשה, תוכלו להשיג קרטונים למעבר דירה בתל אביב די בקלות. כל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברה מקצועית ולקנות ממנה קרטונים איכותיים במחיר זול.

קרטונים למעבר דירה בתל אביב – כך תשתמשו בהם נכון

קניתם קרטונים למעבר דירה בתל אביב? נהדר. כעת קבלו כמה טיפים לשימוש אופטימלי בארגזים:

  • מתאימים את הקרטונים לחפצים – אם אתם מעוניינים לשמור על החפצים שלכם במהלך ההובלה ולהקל על המובילים, כדאי לארוז את החפצים בחכמה. כלומר, את החפצים הקלים מומלץ להניח בתוך קרטונים גדולים ודקים, ואילו את החפצים הכבדים כדאי לשים בתוך קרטונים קטנים ועמידים.
  • לא מומלץ להשאיר רווחים בין החפצים בתוך הקרטון – אחרת החפצים יטלטלו במהלך הנסיעה. השתדלו למלא את הרווחים בחומרים רכים כמו מגבות או נייר פצפצים.
  • מוטב להשתמש בקרטונים רבים יותר מאשר להעמיס עליהם – אל תדחסו בכוח יותר מדיי חפצים כבדים בתוך הארגזים. גם הארגזים העמידים ביותר עלולים להיקרע במהלך הנסיעה.
  • אורזים את החפצים השבירים בזהירות – הקדישו יותר תשומת לב לפריטים שבירים כמו כלי מטבח. מומלץ לעטוף את כל הפריטים האלה במגבות ובגדים או להניח כריות ביניהם.
  • משתמשים בחומרים מיוחדים – לאריזת חפצים כבדים, אפשר להשתמש בחומרים כמו שרינק או קרטון גלי, או להתייעץ עם אנשי מקצוע.

מה צריך להיות סדר האריזה?

לאחר שדיברנו על איכות קרטונים למעבר דירה בתל אביב ועל הדרך הטובה ביותר לארוז את החפצים שלכם, נתייחס לסדר העבודה. אחד הדברים הראשונים שכדאי לעשות הוא למיין את הפריטים ולהיפטר מהחפצים שאינכם זקוקים להם. כך לא תצטרכו להוביל משקל מיותר ולהוסיף כסף. דבר שני, חשוב לארוז את החפצים לפי נושאים או לפי החדרים. כך תוכלו לשמור על סדר. כמו כן, מומלץ לארוז תחילה את החפצים שמשתמשים בהם הכי פחות, ורק לאחר מכן, קרוב לתאריך המעבר, לארוז את החפצים שבהם אתם משתמשים באופן יום יומי. ולבסוף, כדי שתוכלו לדעת מה נמצא בכל ארגז, כדאי לכתוב את הפריטים הקיימים בו באמצעות טושים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp chat