קרטון גלי

קרטון גלי

כל היתרונות בקרטון אחד

כאשר אנחנו עוברים דירה, מוצרי קרטון הופכים לחברים הכי טובים שלנו. הקרטונים עוזרים לנו לאחסן את החפצים ולהעביר אותם באמצעות המשאית אל הדירה החדשה. אחד מסוגי הקרטונים החזקים יותר שלא תמיד נותנים לו את הבמה הראויה הוא קרטון גלי. מדובר בקרטון איכותי המשמש גם להובלה, וכדאי להכיר את היתרונות שלו.

קרטון גלי – מה כל כך מיוחד בו?

כאשר מחפשים קרטונים להובלה בזול, נתקלים לא אחת בקרטונים בלתי איכותיים שעלולים לפגוע בחפצים שלנו. למרבה המזל, קיימת אפשרות להיעזר בחברת הובלה כדי למצוא את הקרטונים המתאימים ביותר. הקרטון הגלי מומלץ במיוחד, ויש לכם כמה סיבות:

  • אריזה חזקה – הקרטון הגלי הוא חומר חזק ומיועד לכל מי שמעוניין לשמור על החפצים שלו במהלך ההובלה. החומר הקשיח אינו מאוים על ידי חפצים כבדים כמו שולחנות מפורקים או סירי נירוסטה. אפשר להכניס את כולם בבטחה לתוך הארגז.
  • עמיד בפני תנאי מזג האוויר – עם קרטון גלי אתם יכולים לבצע הובלה גם בחודשי החורף. החומר שממנו הוא עשוי עמיד בפני תנאי לחות, והוא יכול להגן על החפצים מפני רטיבות.
  • בהתאם לדרישות הלקוח – קרטון מסוג זה מגיע בגדלים שונים, וניתן להתאים אותו לגודל החפצים שמעוניין הלקוח להעביר.

ומה לגבי שירותי אריזה?

ראינו כי קרטון גלי הוא קרטון מומלץ שיכול לשמור על החפצים שלנו בתקופת המעבר הלחוצה. כעת, נזכיר את אחד השירותים הנפוצים של חברת ההובלה בשנים האחרונות: שירותי אריזה. צוות של אורזים מקצועיים מגיע לביתכם על מנת למיין את החפצים שלכם ולסדר אותם בארגזים. השירות המופלא הזה מתאים לכולם.

ראשית, שירות אריזה מתאים לאותם אנשים שאינם יכולים לקחת יום חופש מהעבודה כדי לארוז את הבית. שנית, הוא מתאים למי שאין לו מושג ירוק באריזת חפצים ושחומרים כמו שרינק או קרטון גלי הם סינית בשבילו. שלישית, שירותי האריזה מיועדים בעיקר לאנשים שאינם יכולים לארוז בכוחות עצמם, דוגמת מבוגרים או בעלי מוגבלויות.

כך שבפעם הבאה שאין לכם כוח לארוז לקראת עוד מעבר, דעו שתמיד תוכלו להשתמש באופציה של שירותי אריזה ולהזמין לביתכם אורזים מקצועיים שיודעים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp chat