נסח טאבו

נסח טאבו

הכול על נסח טאבו

טאבו מוגדרת כלשכת רישום המקרקעין השייכת למשרד המשפטים. מטרתה של הלשכה היא לרשום את זכויותיו של האדם או גורם כלשהו כבעליו של נכס מסוים. וכך נוצר נסח טאבו, שהוא למעשה תעודת הזהות של הנכס. בתוך נסח הטאבו מצוינים פרטים כמו בעלי הנכס או האם הנכס סבל מעיקולים כלשהם. על כל פנים, ברגע שיש לכם נכס הרשום על שמכם, אתם יכולים להשתמש בשירותיה של חברת הובלות מקצועית כדי לעבור אליו.

אילו סוגי נסח טאבו קיימים?

קיימים כמה סוגים של נסח טאבו שכדאי להכיר מקרוב:

  • מלא – נסח טאבו מלא מכיל את כל המידע שיש על דירה מסוימת בבית.
  • היסטורי – נסח הכולל פעולות היסטוריות.
  • היסטורי שאינו ממוחשב – נסח שלא מאפשר לקבל מידע על הדירה באופן מקוון.
  • מרוכז – על פי נסח זה לא ניתן לקבל את כל פרטי הרישום על הדירה.
  • חלקי – נסח הכולל מידע חלקי על הדירה.

בימינו אין צורך לרוץ ממשרד למשרד כדי להפיק נסח טאבו. ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של משרד המשפטים ולהפיק את המסמך. עם זאת, הפקת מסמך מקוונת לא תתאפשר במקרה שבו רשומים על הדירה מעל ל-50 בעלי זכויות. במקרה זה יש לגשת ללשכה.

עוברים לדירה השייכת לכם כחוק

לאחר שווידאתם שיש לכם נסח טאבו על דירה שרכשתם, תוכלו להתחיל בכל ההכנות לקראת מעבר הדירה הנכסף. חברת הובלות בחולון או בכל עיר אחרת תשמח לסייע לכם לעבור לבית החלומות שלכם. לפני הכול, חשוב לבדוק את אמינותה ומקצועיותה של חברת ההובלות שאתם פונים אליה. כמו כן, לא מומלץ לסגור על מחיר ההובלה על המקום, אלא לחכות עד שנציג מטעם חברת ההובלה יגיע אליכם, יבחן את הסביבה וישלח לכם הצעת מחיר בכתב.

נהנים מכל שירותי ההובלה

אם כבר טרחתם לרשום את הדירה שלכם בנסח טאבו, סימן שאתם עוברים אליה כדי לגור בה לטווח ארוך. אך על מנת להתמודד עם כל החפצים שברשותכם, כדאי להזמין חברת הובלות אמינה ומקצועית שתוכל לסייע לכם בהתמודדות עם כל החפצים. לצד שירותי ההובלות הגדולות, תוכלו להיעזר במגוון רחב של שירותים איכותיים הכוללים שירותי אריזה, אחסון חפצים זמני, פירוק והרכבה ואפילו פינוי הדירה מחפצים בלתי רצויים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp chat