מנוף הרמה

מנוף הרמה

לעבור דירה ולהיות על הגובה

מעבר דירה הוא אירוע אינטנסיבי שבעקבותיו אנו מעבירים את החפצים שלנו אל מקום משכננו החדש. החפצים מאוחסנים בקפידה בתוך ארגזים המוצאים את דרכם אל משאית ההובלה הגדולה. הבעיה היא שלא תמיד כל הפריטים נכנסים לתוך ארגז ואפילו לתוך משאית הובלה. ישנם פריטים הדורשים הובלת מנוף הרמה, דוגמת פסנתר כנף או חדר שינה שלכם, שכן הם גדולים מדיי כדי לעבור בדלת.

מה צריך לבדוק כאשר מזמינים הובלת מנוף הרמה?

הובלות מנוף הרמה כוללות לא מעט מורכבויות ואפילו סיבוכים. אלה כמה מבין הדברים שכדאי להביא בחשבון כאשר מזמינים הובלות מסוג זה:

  • המחיר – מטבע הדברים, אחת השאלות הראשונות שעולות על הפרק כאשר מדובר על הובלה מורכבת היא שאלה של מחיר. בדרך כלל, המובילים לא יקבעו מחיר לפני שיבקרו במקום. ובאופן כללי, מחיר הובלת מנוף סטנדרטית יכול לנוע בין 300 ל-400 שקלים בממוצע. כמו כן, ישנם גורמים שעשויים להשפיע על המחיר דוגמת משקלם של הפריטים שיש להעביר, תאריך ההובלה או הגישה אל הדירה.
  • אישור להוביל – הובלה במנוף מצריכה אישור מיוחד. כדי להוביל פסנתר, ספה או מקרר באמצעות מנוף, המוביל נדרש להציג רישיון מתאים הניתן על ידי משרד התחבורה.
  • להביא את המנוף המתאים – חשוב לפנות לחברה מקצועית שתדע להביא את המנוף המתאים לסוג ההובלה שלכם.
  • האם יש ביטוח – אחד הדברים החשובים יותר שיש לבדוק כאשר מזמינים חברת הובלות עם מנוף היא לבדוק שהחברה מספקת ביטוח לחפצים שלכם, כמו גם ביטוח לעובדיה. מכיוון שמדובר בעבודה שאינה נטולת סיכונים, חשוב להישאר בצד הבטוח.

הובלות מנוף מהיום להיום – יש דבר כזה

באופן כללי, תוכלו להשתמש בשירותי הובלה מהיום להיום אם מסיבה כלשהי נתקעתם מחוץ לדלת הדירה הישנה שלכם. אף על פי שזה מורכב יותר, אפשר גם ליהנות משירותי הובלות מנוף הרמה מהיום למחר, אך שימו לב שייתכנו שינויים משמעותיים במחיר. כדאי לוודא זאת לפני שאתם מבצעים את ההזמנה. כך או כך, גם כשאתם רואים שאין לכם ברירה ואתם בלחץ של זמן, התעקשו לעבוד עם חברה הובלת דירה במרכז מקצועית בלבד. כך לא ייגרם לכם נזק כלכלי שלא לצורך.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp chat