הובלת פריט בודד

הובלת פריט בודד

הפריט שעושה את כל ההבדל

אם עברתם פעם דירה, אתם יכולים להזדהות עם המקרה הבא. אתם עוברים מהדירה הקטנה שלכם לדירה גדולה ומרווחת יותר. אז העמסתם את כל הבגדים על האוטו, דאגתם למסור את הספרים שאינכם צריכים לספרייה וכלי המיטה כבר מחכים לכם בארון הבגדים שבדירה החדשה. אתם עומדים כעת בדירה הריקה כדי לוודא שלא שכחתם משהו, ולחרדתכם, אתם מגלים כי זה בדיוק מה שקרה: המקרר שקניתם בשנה שעברה עדיין עומד במטבח, מנותק. ואין לכם מושג איך מעמיסים אותו על הרכב. במקרים כאלה, חשוב לקרוא למובילים שיוכלו להעניק לכם שירותי הובלת פריט בודד.

הובלת פריט בודד – באילו פריטים מדובר?

הובלת פריט בודד כוללת מגוון רחב של פריטים. למעשה, כל רהיט או חפץ היקר ללבכם ולכיסכם. כדי לקבל יותר מושג על הפריטים ועל המחירים, נבחן כמה דוגמאות:

  • מיטת יחיד – ההובלה כוללת בדרך כלל הובלת בסיס ומיטה. המובילים מפרידים בין שני החלקים האלה ומעבירים אותם אל הדירה החדשה. הובלת מיטת יחיד עולה בסביבות ה-190 שקלים.
  • ארון – אחד הפריטים הבולטים המצריכים את עזרתם של המובילים, שכן ההובלה כוללת לא פעם פירוק והרכבה. מחיר הובלת הארון משתנה בהתאם לסוגו. לדוגמה, הובלת ארון מעץ בעל דלת אחת עשויה לעלות בין 70 ל-120 שקלים, בעוד הובלת ארון סטנדרטי של 3 דלתות עולה כ-250 שקלים.
  • שולחן  השולחן הוא החבר הטוב ביותר של כל סטודנט, ולכן גם כאשר הוא עובר דירה, הוא אינו מסוגל להיפרד ממנו. בדומה לארון, גם הובלת שולחן כוללת פירוק והרכבה, והמחיר מתחיל בדרך כלל מ-190 שקלים.
  • ספרייה – מעוניינים להעביר בשלום את הספרייה היקרה שלכם? ארזו את הספרים וחכו למובילים כדי שיבואו לבצע פירוק והרכבה. מחיר ההובלה תלוי בגול הספרייה ומתחיל בדרך כלל מ-200 שקלים.

מנוף לפריטים המיוחדים באמת

הובלת פריט בודד הופכת למורכבת יותר כאשר מדובר בפריט כבד שאינו עובר דרך הדלת, דוגמת פסנתר, מיטה זוגית גדולה, סלון ועוד. במקרים אלה יש צורך להזמין שירותי הובלה עם מנוף. המובילים המקצועיים מגיעים עם המנוף במטרה להעביר את הפריט היקר לכם אל הדירה החדשה בבטחה. חשוב להבין שלא כל אחד יכול לבצע הובלות מנוף, ולכן מומלץ לבקש תעודות ואישורי עבודה בגובה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp chat