הובלת מקרר

הובלת מקרר

מובילים את המקרר בבטחה

מעבר דירה הוא אחד הדברים המשמעותיים ביותר שאנו עושים בחיינו. כאשר אנו עוברים למקום חדש, אנו סוגרים פרק אחד בחיינו ופותחים פרק נוסף. כמובן, כל הובלה כוללת העברה של כל החפצים היקרים לנו, ובייחוד המקרר. המכשיר החשמלי יקר לכיסם וקיבתם של רבים, והם לא יוותרו עליו במהלך ההובלה. לפיכך, שירות הובלת מקרר הוא אחד השירותים המבוקשים ביותר.

הובלת מקרר – כך תתכוננו להובלה בדרך הטובה ביותר

הובלת מקרר על ידי חברה מקצועית, המספקת שירותי הובלות בקריות, עלולה לגרום לאי נוחות מסוימת. כדי להכין את המקרר להובלה, עלינו לפנות את תכולתו, אך בתוך המקרר נמצא המזון שאנו אוכלים. אלה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם להתכונן לקראת מעבר המקרר מבלי לפגוע בשגרה היום יומית:

  • קנו רק את הדברים ההכרחיים – המטרה שלכם היא לפנות את המקרר ולא למלא אותו. אז במקום לערוך קניות חדשות, כדאי לנסות לסיים את כל מה שיש במקרר ולקנות רק את מוצרי המזון שאי אפשר בלעדיהם.
  • ארגנו ארוחות גדולות – אם יש לכם יותר מדי אוכל במקרר, תוכלו לארגן ארוחה שלמה למשפחה המורחבת ולחברים. כשמדובר באוכל, תמיד יהיה מי שירצה לעזור לכם לסיים אותו.
  • השתמשו בפתרונות אחסון חלופיים – אם נשאר לכם עדיין מזון במקרר ערב ההובלה, השתמשו בצידניות או מקררים של שכנים או בני משפחה. בדרך זו תוכלו לוודא שהמזון שנשאר לא יתקלקל.
  • דאגו להוציא את חלקי המקרר – במהלך ההובלה המקרר שלכם עובר טלטלות חזקות. אם אתם רוצים לשמור עליו עד כמה שניתן, מומלץ להוציא ממנו את כל המגירות הנשלפות ולהחזיר אותן לאחר ההובלה.

מנקים את המקרר לפני המעבר

יום לפני הובלת המקרר חשוב להפשיר את המקרר ולנקות אותו. ראשית, יש להפשיר אותו להמתין כמה שעות עד שהקרח יימס. לאחר מכן, יש לנקות את המקרר בעדינות באמצעות מטלית. מומלץ להסיר את כל החלקים שלו ולנקות אותם בנפרד באמצעות מים ומעט סבון. כמו כן, חשוב להיזהר משימוש במים ליד מערכת החשמלים. אחרי שהמקרר נקי, יש לתת לו להתייבש. זהו, כעת כל שנותר לכם לעשות הוא לחכות למובילים המקצועיים שיארזו את המקרר ויובילו אותו בבטחה למקומו החדש.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp chat