הובלת ארון

הובלת ארון

להוביל ארון

כל אחד יודע שכדי להוביל תכולה של דירה שלמה, יש צורך להביא משאית הובלה מיוחדת. אך מה קורה כאשר יש לכם רק כמה פריטים בודדים שאתם מעוניינים להעביר כמו שולחן, ארון או מכונת כביסה? בדיוק בשביל זה קיימים שירותי הובלות קטנות, הובלות שנועדו במיוחד להעברת הרהיטים הבודדים והיקרים שלכם. ההובלות הקטנות מיועדות לכל מי שמעוניין לחסוך בזמן וכסף בעת המעבר לדירה החדשה.

הובלות קטנות – כל מה שצריך לדעת על הובלת ארון

ארון בגדים הוא אחד מבין הפריטים הנפוצים ביותר שאנו מבקשים להעביר במסגרת שירותי הובלות קטנות במרכז. מדובר ברהיט יקר ואיכותי שאיננו יכולים לוותר עליו. לפיכך, לפני בואם של המובילים, חשוב להכין את הארון לקראת ההובלה:

·        ודאו לסגור את כל הפרטים עם המובילים – לא מומלץ לדחות את הובלת הארון לרגע האחרון. הכינו את המובילים כשבוע או שבועיים מראש להובלת הארון: דאגו להעניק להם את הכתובת המדויקת שלכם והכינו את התשלום.

·        פנו את הארון מכל תכולה – אם יש בגדים שעדיין לא נכנסו לארגזים או קולבים תלויים, חשוב לפנות אותם לפני בואם של המובילים.

·        נקו אותו – בשלב זה לא מדובר בניקיון יסודי של הארון. אותו תבצעו ברגע שהארון יגיע למקום משכנכם החדש. כדי להקל על עבודתם של המובילים ולמנוע אי נעימויות, חשוב לנקות את האבק שהצטבר על המדפים.

·        חכו למובילים – אל תנסו לפרק את הארון בכוחות עצמכם, שכן פירוק בלתי מקצועי של הארון עשוי להביא יותר נזק מאשר תועלת. תנו למובילים המקצועיים לבצע את עבודת הפירוק וההרכבה של הארון.

איך מובילים ארון?

בדרך כלל, צוות של שני מובילים או יותר יגיעו כדי לפרק את הארון שלכם, במסגרת שירותי הובלות קטנות. בשלב הראשון, מפרקים את הארון ועוטפים כל חלק בניילון, פעולה זו תבטיח כי הארון לא יישרט במהלך ההובלה. בשלב השני, מעמיסים את חלקי הארון על המשאית ומובילים לכתובת החדשה. ולבסוף, כאשר מגיעים לדירה, מוציאים את החלקים מהניילון ומרכיבים מחדש. מחיר הובלת ארון משתנה בהתאם לגודלו. כך, למשל, מחיר הובלת ארון בעל 2 דלתות בלבד עשוי לנוע בין 150 ל-350 שקלים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp chat