הובלות קטנות

הובלות קטנות

מובילים בקטנה

כאשר אנו שומעים את צירוף המילים "הובלת דירה", עולה במוחנו דימוי של משאית הובלה גדולה עמוסה ברהיטים וצמד מובילים שריריים המעמיסים עליה יחדיו את המקרר, הספה, השולחן ושאר פריטי הדירה בזה אחר זה. כל זה נכון כאשר מדובר בהובלות הגדולות. אך גם אם אתם מעוניינים להעביר רק את המקרר או את השידה, אינכם צריכים להעמיס את הפריטים הכבדים על הרכב שלכם או לגרור אותם בארבע ידיים לאורך כל הרחוב. בדיוק בשביל זה קיימות הובלות קטנות.

הובלות קטנות – אז למי זה מתאים?

שירותי הובלות קטנות מתאימים במקרים שבהם אין לכם פריטים רבים להעביר למקום משכנכם החדש. מי יכול להשתמש בשירותים אלה? בואו נראה כמה דוגמאות:

  • סטודנטים – אולי אחד מבין קהלי היעד הנפוצים ביותר להובלות קטנות. הסטודנטים נעים מדירה שכורה אחת לשנייה, בהתאם לחוזה ולמחיר שקובע בעל הדירה. מטבע הדברים, לסטודנטים אין בדרך כלל רהיטים השייכים להם, אולי מלבד שולחן הכתיבה שהם קיבלו בירושה או מכונת הכביסה שהיא בעצם מתנה מההורים לרגל תחילת הלימודים. לפיכך, שירותי הובלות קטנות מתאימים להם במיוחד.  
  • זוגות צעירים – זוגות שהתחתנו לא מזמן רק מתחילים לבנות את דרכם. בשלב כה מוקדם של חייהם המשותפים, הם נעים בין דירות שכורות כשברשותם רק רהיטים אחדים השייכים להם.
  • אנשים הגרים בגפם – אנשים אלה שוכרים בדרך כלל דירות חדר מרוהטות, ולכן בדרך כלל יש להם פריטים בודדים שהם מעוניינים להעביר.

מה צריך לבדוק לפני שפונים לחברת הובלות?

גם כאשר מדובר בהובלות קטנות, חשוב לבדוק מי המובילים שלכם. דבר ראשון, השתדלו לאסוף כמה שיותר המלצות על חברת ההובלה מהסביבה הקרובה אליכם. לפעמים חבר קרוב יכול להמליץ לכם על מוביל טוב יותר מכל פרסומת. שנית, כשאתם פונים לחברת הובלות, אל תהססו לבקש רישיון מהמובילים. כן, גם אם אתם מובילים רהיטים בודדים בלבד, חשוב לעבוד עם אנשים הפועלים לפי החוק. ולבסוף, השתדלו שלא לחכות עד הרגע האחרון עם ההובלה, וזאת משתי סיבות: האחת – אתם עלולים לשלם כפליים על ההובלה מהיום להיום; השנייה – חברות ההובלה נוטות להיות עמוסות מאוד. ייתכן שפשוט לא תמצאו מובילים פנויים ברגע שתזדקקו להם יותר מכול.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp chat