הובלות – כמה זה עולה?

הובלות – כמה זה עולה?

הובלות – כמה זה עולה וממה צריך להיזהר?

האדם עשוי להעתיק את מקום מגוריו מספר פעמים במהלך חייו. מדירת סטודנטים, לדירת רווקים ולאחר מכן לדירה זוגית מרווחת. חייו של האדם רוויים מעברים, ועל כן עליו לפנות לחברת הובלות מקצועית כדי להעביר את כל חפציו. מחירון הובלות עומד לרשותו של הלקוח בכל עת וניתן למצוא אותו באתר האינטרנט, אך קיימים גורמים שונים המשפיעים על מחיר הובלת דירה: סוג ההובלה, המרחק, מורכבות ההובלה ועוד. נוסף על כך, היות שלא קיים פיקוח רב על תחום ההובלות, מדובר בתחום פרוץ הגורר עמו גם נוכלים.

בוחנים מחירון הובלות

לפני שאתם פונים לחברת הובלות, חשוב לבחון מחירון הובלות סטנדרטי. כך תוכלו לקבל מושג כללי על המחירים בשוק. לאחר שראיתם מחירון הובלות שקורץ לכם במיוחד, כדאי לברר יותר על החברה שאתם מתכוונים להזמין. האם מדובר בחברה מקצועית ומנוסה? האם אתם מכירים אנשים שהזמינו אותה כדי להוביל את חפציהם? מומלץ לאסוף כמה שיותר מידע והמלצות כדי לפנות לחברה אמינה בלב שלם.

איך נדע שיש לנו עסק עם חאפרים?

לצד אנשי מקצוע איכותיים המציעים לכם מחירון הובלות הוגן, ישנם גם מובילים שבאים לרמות. אלה כמה סימנים שצריכים להדליק אצלכם נורה אדומה:

  • המחיר נמוך מדיי – אחת השיטות של החאפרים היא להציע לכם הצעת מחיר נמוכה במיוחד, בהקשר של מחירון הובלות קטנות לדוגמה, ולאחר מכן פשוט לא להגיע ביום ההובלה. הם ממהרים לסגור מחיר, לקחת לכם את הכסף ולברוח.
  • גניבות – זה לא קורה הרבה, אך כדאי בכל זאת להיזהר. ישנם אנשים המתחזים למובילים כדי להיכנס לדירות ולגנוב את תכולתן.
  • עובדים ללא ביטוח – ישנן חברות המעדיפות לחסוך בכסף בכך שהן אינן דואגות לבטח את התכולה שלכם. כך שבמקרה של תאונת דרכים ופגיעה ברכוש, אתם לא תקבלו את הפיצויים.
  • אין לכם מידע ברור – אם נציג החברה מנסה להתחמק בטענה ש"כבר נסתדר ביום ההובלה", תתחילו לחשוד.

טיפ נוסף שכדאי לאמץ הוא להזמין את ההובלה לשעות הבוקר. בשעות אלה הפועלים ערניים יותר ומתייחסים בזהירות רבה יותר לחפצים שלכם, בעוד פועלים עייפים העובדים בשעות הערב, עלולים להעביר את החפצים באדישות ולגרום לנזקים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp chat