הובלה קטנה לדירה שלכם

הובלה קטנה לדירה שלכם

הובלה קטנה לדירה שלכם

כבר לא צריך לשלם אלפי שקלים להובלת דירה. אם אתם מובילים חדר או פריטים בודדים, תוכלו לשלם על ההובלה בין 200 ל-800 שקלים בלבד, בהתאם לסוג הפריט שאתם מעוניינים להוביל, כמובן. ניתן למצוא מחירון הובלות קטנות סטנדרטי כדי להתרשם מהמחירים ולקבוע מה מתאים לכם. מחירון ההובלות כולל הצעות מחיר למגוון רחב של פריטים כמו ארונות, שולחנות, מקרריים או ספות קטנות, והכול במחירים אטרקטיביים.

לבחון מחירון הובלות קטנות – מדוע לא כדאי להוביל לבד?

ייתכן שאתם יושבים עכשיו בבית, בוחנים מחירון הובלות קטנות לדוגמה ואומרים לעצמכם "מה הבעיה? אנחנו יכולים לחסוך את המאתיים שקל ולהעביר את השולחן בעצמנו". אז אלה כמה סיבות שבגינן לא מומלץ להוביל באופן עצמאי:

  • לא תמיד יודעים לפרק ולהרכיב – הובלת פריט בודד מצריכה לא אחת פעולות של פירוק והרכבה. מתי הייתה הפעם האחרונה שפירקתם שולחן? או ארון? בעת הפירוק אתם עלולים להסב נזק לרהיט, ויותר מכך – תתקשו להרכיב אותו בבית החדש שלכם. יש מצבים שבהם רצוי להניח למובילים מיומנים לעשות את העבודה.
  • מבזבזים זמן – אתם משקיעים זמן יקר בפירוק והרכבה של הרהיטים הבודדים שלכם, ואולי אפילו לוקחים חופש מהעבודה. בזמן שתחסכו עם חברת ההובלות תוכלו לטייל יותר ולצאת לבילויים משפחתיים עם האנשים שאתם אוהבים.
  • בכל זאת, זו עבודה פיזית – הובלות קטנות מצריכות מאמצים פיזיים שאינם מתאימים לכולם. אם אינכם זוכרים מתי הייתם לאחרונה בחדר כושר, כדאי להשאיר את עבודת ההובלה למקצוענים.
  • יש ביטוח – כאשר אתם נעזרים באנשי מקצוע, הם יכולים להציע לכם ביטוח למקרה שהחפצים שלכם ייפגעו במהלך המעבר. כשאתם מובילים לבד, לעומת זאת, אין ביטוח לדלת הארון שנשברה או לרגל השולחן שמסרבת להתחבר בחזרה לאחר שהיא נפגעה במהלך ההובלה.

מדברים במספרים

דברים רבים עשויים להשפיע על מחירון הובלות קטנות כמו מרחק או הקומה שיש להעביר אליה את הרהיטים. באופן כללי, הובלת מכונת כביסה עשויה לנוע בין 170 ל-250 שקלים, הובלת מקרר של 400 ליטר בין 250 ל-270 שקלים, הובלת טלוויזיה כ-200 שקלים והובלת מערכת קולנוע ביתית כ-230 שקלים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp chat