הובלה עם מנוף

הובלה עם מנוף

לא רק בבנייה: מנוף בהובלה

המנוף הוא כלי גדול ועוצמתי שבו משתמשים לא רק בבנייה, אלא גם ברגע שמעוניינים להעניק שירותי הובלות. הובלה עם מנוף היא שירות נפוץ ומזמינים אותו כאשר מעוניינים להעביר פריטים כבדים במיוחד כמו ארון גדול, מיטה זוגית או סלון. לפני שמזמינים הובלות הכוללות שימוש במנוף, יש כמה דברים עיקריים שחשוב להביא בחשבון.

מה כדאי לבדוק כשמזמינים הובלה עם מנוף?

הובלת פריט בודד באמצעות מנוף דורשת מיומנות מיוחדת. יש לכם פסנתר שעובר כתובת? מיטה גדולה שאינכם מוכנים לוותר עליה? ארון בעל 4 דלתות? אלה כמה דברים שחשוב לבדוק כשמזמינים הובלה עם מנוף:

  • ניסיון החברה בתחום – כאשר מדברים בתחום מורכב כמו הובלה באמצעות מנוף, אין תחליף לניסיון. ככל שמדובר במובילים מנוסים יותר, כן גוברים הסיכויים שההובלה המורכבת תעבור בשלום.
  • אישורים – הובלות באמצעות מנוף מצריכות אישור עבודה בגובה, וזה עוד לא הכול. המובילים צריכים לשלוט בכל נהלי הבטיחות, שכן הובלה בגובה כרוכה בסיכונים.
  • תתכוננו לשלם יותר – הובלה באמצעות מנוף אינה הובלה רגילה, ולכן סביר להניח שתשלמו עליה קצת יותר מבדרך כלל, כולמר החל מ-300 שקלים עבור פריט אחד. לפעמים, הובלת מנוף יכולה להגיע גם ל-1,000 שקלים.

אלה היו כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לבחור את חברת ההובלות. מכל מקום, ברגע שאתם מדברים עם חברת ההובלות, דאגו למסור לה את הפרטים הנחוצים כמו כתובת וזמן הגעה שנקבע מראש. כמו כן, ודאו שהסביבה שלכם נגישה למנוף. אם למשל, יש לכם חנייה פרטית, כדאי להחנות את הרכב במקום אחר.

הובלות מנוף: לא רק לאדם הפרטי

הובלות עם מנוף מסייעות לנו רבות בהתמודדות עם העברת פריטים גדולים ומורכבים, אך הן אינן משמשות רק את האדם הפרטי. למעשה, בעלי עסקים לא מעטים משתמשים בהובלות מנוף דרך קבע, כאשר ברצונם לעבור ממקום למקום. דוגמה לכך יכולה להיות חנות בגדים שעוברת מקום למרכז קניות גדול. לפעמים, כדי להעביר את הדלפקים הגדולים, יש צורך בהובלה באמצעות מנוף. דוגמה בולטת נוספת היא הובלת מכונות במפעלי תעשייה. מדובר בפרוצדורה מורכבת הדורשת אישורים ועבודה הדרגתית, שכן לא פעם מדובר במכונות גדולות מאוד.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
WhatsApp chat